Su Arıtma Sistemleri

 İçtiğimiz ve kullandığımız sular yer altı şebeke ağı ile bize ulaştığından çoğunlukla çevresel etkenler  ve kurumsal çalışmalardan dolayı yüksek oranda kirlilik oranına sahiptirler.Ülkemiz şartlarında kanalizasyon hattının şebeke hattıyla yan yana gittiğini unutmamalıyız.

 

Bu Hatlarda oluşabilecek problemlerde, kanalizasyon hattının şebeke hattına karışması durumunda sudaki kirlikikler ciddi oranda sağlığımızı

tehdit edebilir. Aynı zamanda bu kirliliğin farkına varmamızda çok zordur.

Dolayısıyla dere altı kullanımı dediğimiz su kullanımında, ters osmoz (reverse osmosis) filtreleri kullanmak çok daha sağlıklıdır, ters osmoz mantığıyla çalışan bir su arıtma cihazı kullanmak suyunuzdaki bütün kirlilikleri arıtmak demektir.


nemoHaus tarafından geliştirilip kullanılan filtrasyon sistemleri, suyu toplayıp arıttıktan sonra tüketmenin yanısıra,

depo da edebilerek çevreye karşı duyarlı ve etkin bir şekilde kullanılması sağlamaktadır.


Su Arıtma sistemleri ile alakalı olarak - Enerji Sistemleri konusundaki iştirakimiz olan nemoEnerji® - Referanslarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

 

Şirketimiz, ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilmeniz için sitemizin diğer sayfalarınıda yakından incelemenizi tavsiye ediyoruz.Teklif talep ve İletişim formuna ulaşmak için lütfen devam butonuna tıklayınız.

devamı...